تشخیص معتبر بودن یک مرکز کاشت مو

درمان زگیل تناسلی
اسفند ۴, ۱۳۹۴
کاشت مو
کلیات کاشت موی طبیعی
اسفند ۵, ۱۳۹۴

مطابق قوانین وزارت بهداشت و درمان، انجام کاشت مو,پیوند مو,کاشت موی طبیعی فقط در بیمارستانها و کلینیک مجاز تخصصی پوست و موی می باشد. با توجه به اینکه برخی از مراکز غیر رسمی خود را کلینیک یا در مانگاه معرفی می نمایند لذا روشهای زیر جهت تایید رسمی بودن مرکز پیشنهاد می شوند:

 1. درمانگاه یا کلینیک تخصصی پوست و مو دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان می باشد که الزاما باید در محل کلینیک نصب شده باشد.

 2. شماره پروانه بهره برداری در سایت و مجوز مرکز وجود دارد.

  کلینیک تخصصی کاشت مو

  کلینیک تخصصی کاشت مو شقایق(دکتر حمید وحیدی)

 3. مسئول فنی باید متخصص پوست و مو باشد.

 4. نام متخصص مسئول در سایت انجمن متخصصین پوست ایران به آدرس : www.iransocderm.com بخش پزشکان متخصص پوست ایران و نیز پزشکان فعال در کاشت موو نیز در سایت سازمان نظام پزشکی به آدرس : www.irimc.org بخش جستجوی پزشک ( تحت عنوان متخصص پوست و مو) قابل جستجو است.

 5. نام کلینیک مجاز کاشت مو در سایت انجمن متخصصین پوست ایران به آدرس فوق در بخش کلینیکهای تخصصی پوست و مو مورد تایید وزارت بهداشت قابل جستجو است.

 6. در سایت رسمی کلینیک مجاز کاشت مو نام پزشکان کلینیک ثبت شده است.

 7. تبلیغات کلینیکهای دارای مجوز رسمی در رسانه های رسمی نظیر صدا وسیما بوده و دارای مجوز تبلیغات از سازمان نظام پزشکی با قید شماره مجوز می باشد.

 8. شرکت مخابرات در بانک اطلاعات ۱۱۸ فقط کلینیکهای مجاز را ثبت می نماید لذا تلفن مرکز دارای مجوز رسمی از ۱۱۸ قابل دریافت است.

  دکتر حمید وحیدی متخصص پوست و مو عضو هیئت علمی دانشگاه در کلینیک تخصصی کاشت مو شقایق با سالها تجربهجهت انجام عمل کاشت مو در خدمت شما دوستان گرامی می باشد.

دیدگاه ها بسته شده است